Kariera w Globart Print

Chcesz dołączyć do zespołu jednej z największych firm z branży wydruku cyfrowego w Polsce? Zaplanuj swoją karierę i przyszłość zawodową. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy na stanowiskach w naszej firmie. A może masz inny pomysł?

GRAFIK KOMPUTEROWY

Firma Globart Print Sp. j. z siedzibą w Białymstoku poszukuje pracownika na stanowisko:
Grafik komputerowy

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:
– projektowanie graficzne, przygotowanie wzorów druku

Wymagania:
-znajomość programów takich jak: Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Adobe InDesign (dodatkowy atut)
– umiejętność pracy w zespole,
– komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, asertywność,
– mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej, reklamie

Oferujemy:
– stałe zatrudnienie i współpracę z zespołem doświadczonych pracowników,
– stały system wynagrodzeń ,
– interesujący system szkoleń.

CV prosimy przesłać na adres z podany na naszej stronie WWW z dopiskiem „Grafik komputerowy”.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę
na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie
z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst
jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI

Główne zadania:

– monitorowanie przebiegu procesów płatności;
– wyjaśnianie przyczyn opóźnień w płatnościach;
– kompletowanie i analiza dokumentów źródłowych w celu podjęcia czynności prawnych;
– współpraca z kancelarią  prawną oraz zewnętrzną firmą windykacyjną;
– nadzorowanie postępowań firmy  windykacyjnej, kancelarii prawnej;
– przekazywanie do KRD informacji o zadłużeniu klienta;
– obsługa korespondencji windykacyjnej.

Nasze oczekiwania:

– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata
– Znajomość zasad obsługi komputera
– Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, samodzielność,

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
-szkolenia
-Przyjazną atmosferę

MAGAZYNIER

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Min. 2 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w magazynach lub placach magazynowych.
  • Doświadczenie w pracy z właściwym składowaniem przyjmowanych dostaw i ich zabezpieczaniem/konserwacją.

Zakres zadań:

  • Rozładunek dostaw
  • Właściwe składowanie, odbieranie dostaw oraz wydawanie z magazynu.
  • Sprawdzanie zawartości dostaw.
  • Rozpakowywanie paczek z dostaw

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie i współpracę z zespołem doświadczonych pracowników

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o CV na adres e-mail: magazyn@globartprint.pl z dopiskiem „Magazynier” w tytule maila.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

APLIKATOR FOLII SAMOPRZYLEPNYCH

– doświadczenie w aplikowaniu materiałów samoprzylepnych,
– chęć do pracy,
– sumienność i dobra samoorganizacja,
– prawo jazdy kat B,

Zapewniamy:

– możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
– stałe zatrudnienie.

Grupa Globart

Globart SHOP
Globart Media
Globart Nieruchomości

Kontakt

GLOBART Print Sp. J. ul. Ciołkowskiego 88H (Biuro)
15-545 Białystok
Podlaskie, Polska
tel. +48 85 65 30 700
fax. +48 85 65 30 872
NIP 542-301-39-69
Pon. - pt. 9.00 - 17.00

Przetłumacz stronę

PolandGermanEnglish

Zamknij