Kariera w Globart Print

Chcesz dołączyć do zespołu jednej z największych firm z branży wydruku cyfrowego w Polsce? Zaplanuj swoją karierę i przyszłość zawodową. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy na stanowiskach w naszej firmie. A może masz inny pomysł?

Pracownik administracyjny z j.niemieckim

Firma Globart Print Sp. j. poszukuje pracownika do pracy w Białymstoku na stanowisku:
Pracownik administracyjny z dobrą znajomością języka niemieckiego

Opis stanowiska:
– prowadzenie dokumentacji związanej z sprzedażą
– kompletowanie dokumentów i utrzymanie porządku w dokumentacji
– obsługa urządzeń biurowych
– kontakt z klientem niemiecko- języcznym

Wymagania:
– dobra znajomość języka niemieckiego, pozwalającą na swobodną komunikację
– komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, asertywność ,
– mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej, reklamie.

Oferujemy:
– stałe zatrudnienie i współpracę z zespołem doświadczonych pracowników
– interesujący system szkoleń

CV prosimy przesłać na adres e-mail, i z dopiskiem „Pracownik administracyjny z językiem niemieckim”.
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych

osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Kontakt telefoniczny 602 326 107

Grupa Globart

Globart SHOP
Globart Media
Globart Nieruchomości

Kontakt

GLOBART Print Sp. J. ul. Ciołkowskiego 88H (Biuro)
15-545 Białystok
Podlaskie, Polska
tel. +48 85 65 30 700
fax. +48 85 65 30 872
NIP 542-301-39-69
Pon. - pt. 9.00 - 17.00
PolandGermanEnglish

Zamknij