Park Maszynowy

 

W celu zaspokojenia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów stworzyliśmy nowoczesny park maszynowy. Posiadany przez nas sprzęt nie tylko usprawnia pracę, ale także gwarantuje najwyższą jakość wydruków. Dzięki rozwiązaniom firm DURST, EFI – VUTEK, HP, SCITEX, MTEX oraz MIMAKI, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki wachlarz usług. Te czołowe firmy, eksperci na rynku wydruków cyfrowych od lat dbają o satysfakcję klientów, doskonałą jakość wydruku, a także ochronę środowiska. Stworzone przez nich nowoczesne rozwiązania mają Państwo na wyciągnięcie ręki.

HP latex 3100 to doskonała jakość oznakowań i materiałów dekoracyjnych — szeroka gama barw, ostrość, powtarzalna jakość, 6 kolorów, 1200 dpi

Wydruki wykonywane za pomocą atramentu HP Latex Ink są całkowicie utrwalane wewnątrz urządzenia i tworzą trwały obraz, który można od razu wykańczać, laminować, wysyłać lub eksponować. Urządzenie HP Latex 3100 oparto na innowacyjnej technologii trzeciej generacji atramentów HP Latex i wyposażono w funkcje efektywnej obsługi procesu produkcji, mając na względzie najwyższą wydajność przy skróconym czasie realizacji zleceń.

Oparte na wodzie atramenty HP Latex to zdrowsze podejście do drukowania oznakowań, a także korzyści od strefy produkcji do miejsca instalacji wykonanych wydruków:

  • Drukowanie korzystniejsze dla zdrowia dzięki technologii HP Latex — bez specjalnej wentylacji, etykiet ostrzegających przed zagrożeniem oraz bez niebezpiecznych substancji lotnych
  • Atramenty HP Latex oznaczone certyfikatami UL ECOLOGO® Certified spełniają rygorystyczne wymagania w zakresie wpływu na zdrowie
  • Bezpieczniejsze miejsce pracy — atramenty HP Latex są niepalne i nie zawierają niklu
  • Atramenty HP Latex z certyfikatem UL GREENGUARD GOLD8 zapewniają bezzapachowe wydruki idealne do używania we wnętrzach.

Drukowanie Tryby drukowania

  • 35 m²/godz. — tekstylia i materiały do podświetleń (18-przejściowe, 6 k, 230%)
  • 44 m²/godz. — tekstylia, materiały do podświetleń i płótno (10-przejściowe, 6 k, 170%)
  • 77 m²/godz. — wysokiej jakości materiały do stosowania we wnętrzach (6-przejściowe, 6 k, 100%)
  • 120 m²/godz. — materiały do stosowania na zewnątrz (3-przejściowe, 6 k, 80%)
  • 180 m²/godz. — billboardy (2-przejściowe, 4 k, 70%)

Rozdzielczość wydruku

Do 1200 x 1200 dpi

 

DURST RHO 512R jest obecnie najlepszą maszyną UV na rynku, wyznacza najwyższy standard w przemysłowym druku cyfrowym. Dzieje się tak dzięki najnowszej, opracowanej przez firmę Durst konstrukcji głowic drukujących, które dają możliwość druku do tej pory nieosiągalną. Dzięki temu drukarka jest w stanie drukować z bezkonkurencyjną jakością sięgającą nawet 900 DPI i prędkością 350 m2 na godzinę!

Ponadto RHO 512R zostało zaprojektowane tak, by drukować na bardzo szerokiej gamie podłoży i materiałów z roli. Dzięki opcji multi-roll daje możliwość druku na 3 rolach jednocześnie.

EFI VUTEk® GS3250LX to nowy atramentowy ploter z „zimnym” suszeniem UV LED, powiększający stale rosnącą rodzinę GS, o wydajności przemysłowej, w pełni wyposażony, przyjazny dla środowiska naturalnego. W urządzeniu zastosowano “zimną” technologię suszenia UV-LED oraz zwiększono wydajność produkcyjną.

Ploter Zund G3 3XL-2500 to zaawansowany technologicznie sprzęt tnąco – frezujący. Wprowadza na rynek druk na podłożach sztywnych nieograniczonej długości.

Uniwersalność zastosowanych technologii sprawia, że wyobraźnia jest największym ograniczeniem między innymi przy cięciu folii samoprzylepnych, kartonu, korka, gumy czy skóry, oraz frezowania dwu i trzy-wymiarowego w tworzywach sztucznych oraz aluminium.

Wielonarzędziowa głowica umożliwia cięcie materiału nieprzekraczającego 50 mm grubości.

Plotery SummaCut S class to plotery, które posiadają bardzo dobre parametry techniczne, specjalizowane akcesoria, uznany i dopracowany system prowadzenia nawet najgrubszych folii oraz automatyczny system pozycjonowania OPOS X.

Mistral 1650 to niezwykle wydajny laminator na zimno z górnym wałkiem podgrzewanym o maksymalnej szerokości laminowania 165 cm. Charakteryzuje się dokładnym prowadzeniem materiału, precyzyjną kontrolą docisku oraz bardzo wysokimi prędkościami pracy.

Dzięki niemu jesteśmy w stanie profesjonalnie i szybko zabezpieczyć nasze wydruki przed uszkodzeniami mechanicznym i promieniowaniem UV.

Jopevi J-279 jest w pełni automatyczną oczkownicą do banerów, siatek i tkanin. Wyposażona w dwa podajniki od oczek i podkładek gwarantuje niezwykle sprawną pracę i optymalizację procesu produkcji i obróbki.

Maszyna przymocowana jest do blatu opartego na metalowej konstrukcji, dzięki czemu urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, utrzymaniu i konserwacji oraz bezpieczne dla operatora.

Miller Weldmaster T300 Extreme Flex to zgrzewarka która, korzysta z gorącego powietrza i technologii spawalniczych.

Za pomocą gorącego powietrza istnieje możliwość wykończenia zgrzewem, obszyciem, tunelem, itp. T 300 Extreme Universal jest najbardziej wszechstronną maszyną tego typu umożliwiającą zgrzewanie rożnego typu materiałów PCV.

Durkopp Adler 827 jest dwuigłową w pełni automatyczną maszyną do szycia. Umożliwia szycie kieszeni o regulowanej szerokości, wszywanie taśm, rzepa z automatycznym odwijakiem, kedara i obszywanie.

Maszyny do szycia DURKOOP ADLER przeznaczone są do szycia rożnego rodzaju tekstyliów – zarówno odzieży jak też skóry czy tapicerki. Wyposażone są w wiele rozwiązań konstrukcyjnych, które zapewniają wysoką precyzję szycia i trwałość wykonania. Ponadto, umożliwiają szycie nawet najbardziej skomplikowanych form tkanin technicznych, które posiadamy w naszej ofercie druku wielkoformatowego.

EnglishGermanPoland