Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw to jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. W tym roku swoje produkty i usługi zaprezentowało ponad 800 wystawców z 52 krajów. Wśród nich nie mogło zabraknąć drukarni wielkoformatowej Globart Print! 

Targi RemaDays Warsaw 2020 odbyły się w dniach 12-14 lutego. W trakcie 3 dni imprezę odwiedziło blisko 30 tysięcy zwiedzających z Polski i z zagranicy. Wydarzeniu towarzyszyły konkursy, warsztaty i wykłady specjalistów od reklamy i marketingu. 

Globart Print jest eko!

Drukarnia Globart Print wzięła udział w RemDays już po raz piąty. To jeden z ważniejszych punktów w naszym corocznym kalendarzu promocyjnym. Dlaczego? Ponieważ targi te są doskonałą okazją do pokazania szerszemu gronu odbiorców wszystkich świetnych rzeczy, jakie na co dzień robimy.  

W tym roku skupiliśmy się na zaprezentowaniu swojej wydajności (12 tysięcy metrów kw. wydruku na dobę), która przekłada się na szybkość realizacji zleceń. Zależy nam bowiem na dotarciu do osób, firm i instytucji z zapotrzebowaniem na duże, wymagające projekty.

Na każdym kroku podkreślaliśmy także ekologiczny charakter naszej drukarni – fakt, że korzystamy z najnowszych technologii, które są przyjazne dla zdrowia i środowiska oraz nowoczesnych maszyn, takich jak: Durst, Hp Latex, Vutek, Epson czy Zund.

Podświetlany rollup, baner suchościeralny i wiele więcej 

Podczas RemaDays odwiedzający mogli zapoznać się z naszą niezwykle bogatą ofertą wydruków – od billboardów i banerów, przez folie, siatki mesh, tkaniny do podświetleń, aż po fototapety czy print floor. Ale to nie wszystko. Wykonujemy bowiem także usługi cięcia i frezowania na powierzchniach płaskich. To pozwala nam na kompleksową obsługę klienta, który oczekuje, że zajmiemy się jego projektem od A do Z. 

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się dwie nasze nowości – podświetlany rollup oraz baner suchościeralny, wyklejony specjalnym laminatem, który umożliwia wielokrotne pisanie po jego powierzchni. Pierwsze rozwiązanie świetnie sprawdza się podczas imprez branżowych, drugie zaś idealnie odpowiada na potrzeby, np. rynku gastronomicznego. 

Nasze stoisko podczas RemaDays Warsaw 2020

Nasz cel: ekologiczne materiały z najwyższej półki 

RemaDays to dla nas szansa nie tylko na skuteczną promocję, ale także świetne miejsce do własnych poszukiwań. W tym roku spotkaliśmy się z wieloma przedstawicielami dostawców materiałów, a celem naszych rozmów było znalezienie nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań do druku wielkoformatowego

Dowiedzieliśmy się, jakie trendy będą rządziły na światowych rynkach w najbliższym czasie i już teraz możemy zdradzić, że udało nam się pozyskać wiele ciekawych materiałów na testy. Z pewnością przedstawimy je w kolejnych wpisach i niedługo trafią do naszej oferty.

Co wynosimy z tegorocznej Remy? 

Masę kontaktów, inspiracji i wiedzy o tym, co aktualnie dzieje się w branży poligraficznej i reklamowej. Mieliśmy możliwość podpatrzeć nowinki ze świata, lepiej poznać potrzeby odbiorców oraz zaproponować im innowacyjne rozwiązania, skrojone do indywidualnych wymagań poszczególnych biznesów. 

A jeśli nie było Cię na RemaDays 2020, a chciałbyś, aby to właśnie Globart Print zajęło się realizacją Twojego projektu, skontaktuj się z naszym doradcą. Mamy grono zadowolonych klientów z Polski i całego świata. Dołącz do nich!

EnglishGermanPoland