Teraz nasi klienci podczas wyboru materiałów do wydruku mają do dyspozycji nowy, wygodny wzornik. Znalazły się tam zarówno próbki, które posiadamy w swojej ofercie od wielu lat, jak również nowości, jakie właśnie pojawiły się na światowych rynkach.  

Wzornik zawiera komplet ponad 30 podstawowych materiałów, jest więc w czym wybierać! Dodatkowo każda próbka została opisana – dostępnymi gramaturami, szerokościami rolek, technologią druku, sposobem wykończenia oraz posiadanymi atestami. Dzięki temu każdy klient może sprawdzić fakturę i dostosować materiał do swoich potrzeb, a także ocenić ostrość kolorów czy jakość grafiki. 

Wśród materiałów, jakie znalazły się w naszym wzorniku, są m.in.: baner powlekany, siatka mesh, blockout, backlite, print floor, folia monomeryczna, folia easy dot, flaga, sirius, canvas czy tapeta flizelinowa. A to dopiero początek naszych możliwości!   

Wzornik GLOBART Print można obejrzeć osobiście, składając zamówienie w naszym biurze w Białymstoku. Realizujemy jednak zlecenia z całej Polski i Europy, dlatego próbki wysyłamy także pod wskazany adres. 

Na jakie materiały warto zwrócić szczególną uwagę? 

 

  • Baner powlekany 450 g – to jednej z najchętniej wybieranych materiałów z naszej oferty. Doskonale sprawdza się w zewnętrznej i wewnętrznej reklamie wielkoformatowej. Drukujemy go w wielu technologiach: UV DURST, UV DURST DWUSTRONNIE, UV LED, LATEX. Wszystkie one zapewniają wysoką jakość grafiki i odpowiednie nasycenie kolorów. Specjalna powłoka nadaje banerowi dużą wytrzymałość, dzięki czemu nie straszne mu zmiany temperatury, nagłe podmuchy wiatru czy wilgoć. 

Gramatura: 450 g Szerokość rolki: 3,2; 4,2; 5,0 Technologie druku: UV DURST, UV DURST DWUSTRONNIE, UV LED, LATEX

 

  • Sirius – nowość w ofercie GLOBART Print. Sirius to materiał tekstylny przeznaczony do reklam podświetlanych, także kasetonów typu “Light-Box”. Jest mocny i wytrzymały, posiada ponadto atest niepalności. Drukujemy go metodą UV, która gwarantuje trwałość kolorów i efektowne wyeksponowanie grafiki, szczególnie po podświetleniu. 

Gramatura: 180 g Szerokość rolki: 3,2; 5,0 Technologie druku: UV DURST; UV DURST DOUBLESTRIKE

 

  • Tapeta samoprzylepna Avery – idealna do dekoracji biur, wnętrz restauracji, sklepów, ścianek stoisk targowych czy domów prywatnych. Fototapety drukujemy są w technologii lateksowej, czyli ekologicznymi, bezwonnymi tuszami produkowanymi na bazie wody. Dzięki temu po wyklejeniu nie ma potrzeby długiego wietrzenia pomieszczeń. Metoda lateksowa jest całkowicie bezpieczna dla człowieka oraz przyjazna dla środowiska naturalnego. Zapewnia też trwałe i żywe kolory o wyjątkowym nasyceniu.

Technologia druku: LATEX

 

  • Karton jednostronnie powleczony – to propozycja dla entuzjastów ekologicznych rozwiązań. Idealnie nadaje się do tworzenia materiałów reklamowych, a także do produkcji nakładek na bramki antykradzieżowe do sklepów. Kartony jednostronnie powleczone drukujemy w technologii UV LED.

Gramatura: 300 g Wymiary arkuszy: 160X200 cm Technologia druku: UV LED

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych materiałów, zachęcamy do kontaktu. Doradcy GLOBART Print z pewnością pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru!

EnglishGermanPoland