Rollupy to taki must have w każdej firmie, która promuje się na zewnątrz – podczas targów, wystaw, większych spotkań czy konferencji. Czasami ta forma reklamy zdobi także gabinety oraz biura obsługi klientów. Obecnie na rynku mamy do wyboru ogromną liczbę rollupów. Oprócz standardowych rozwiązań, w GLOBART Print oferujemy także efektowne modele podświetlane lub trójstronne. 

Rollupy różnią się między sobą przede wszystkim rodzajami kasetek i wymiarami. Najczęściej zamawiane są modele o wysokości 200 cm. 

Standardowe wkłady do rollupów drukujemy na materiale Blockout 440, który jest niezwykle odporny na działanie warunków atmosferycznych i wszelkie zgniecenia, a ponadto nie przepuszcza światła. Dzięki temu rollupy z powodzeniem mogą być wykorzystywane na świeżym powietrzu, bez uszczerbku dla intensywności kolorów. Drugim często stosowanym materiałem jest polyester rollup z szarym tyłem. 

Podczas druku rollupów wykorzystujemy podstawowe technologie: Ekosolwent lub Latex. Gwarantują one dobrą jakość grafiki, a także odpowiednie nasycenie kolorów. 

 

WASP i MOSQUITO – rollup’owa klasyka gatunku

 

Zamawiając rollup w GLOBART Print, mamy do wyboru dwa warianty. Pierwszym z nich jest nowy, kompletny nośnik, w skład którego wchodzą: kasetka, kijek rozciągający, pokrowiec na kasetkę i wydruk. W drugiej opcji klient może zamówić sam wydruk z usługą wymiany grafiki w jego własnym rollupie. Wszystko zależy więc od naszych indywidualnych potrzeb.  

Najchętniej wybierane modele rollupów to WASP 600; 850; 1000 oraz MOSQUITO 850; 1000 (liczby przy nazwach oznaczają maksymalne szerokości wkładów). Dlaczego właśnie one cieszą się tak dużą popularnością?  

 

 

Rollup WASP jest niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem. Sprawdzi się w sytuacji, gdy nośnik reklamowy będzie używany sporadycznie oraz gdy nie dysponujemy dużym budżetem. 

Rollup MOSQUITO wykonany jest natomiast z lepszych jakościowo materiałów, co wpływa na jego cenę. Jednak bez obaw – nadal pozostaje ona atrakcyjna. Nośnik ten posiada powłokę zabezpieczającą przed korozją, która przedłuża jego żywotność. 

 

Rollup IllumiGo – efektowna, podświetlana nowość

 

To propozycja dla firm, którym zależy na większej efektowności swojej reklamy. Rollup IllumiGO składa się z aluminiowej ramy, posiadającej specjalne kanaliki, w które wciska się obszyty gumką materiał. Tego typu rollup ma wbudowane własne oświetlenie LED, co nadaje mu niepowtarzalny charakter. 

Grafikę do IllumiGo wykonujemy na specjalnej tkaninie do podświetleń – Sirius. Materiał ten jest mocny i wytrzymały, posiada ponadto atest niepalności. Drukujemy go metodą UV, która gwarantuje trwałość kolorów i ciekawy efekt końcowy. 

 

Wewnątrz stoiska: Rollup IllumiGO. Po lewej: Rollup trójstronny.

Rollup trójstronnyprosta w montażu, reklamowa konstrukcja 

 

Rollup trójstronny to właściwie konstrukcja składająca się z trzech kasetek i specjalnego kijka rozciągającego. Jej montaż jest banalnie prosty – wystarczy rozstawić kijek i kolejno wysunąć grafiki z poszczególnych kasetek. W ten sposób otrzymujemy ciekawą, przestrzenną reklamę, której przekaz nie ogranicza się tylko do jednej strony. Tego typu rollup dobrze sprawdzi się więc w sytuacji, gdy dysponujemy większą przestrzenią do promocji. 

My wykorzystaliśmy rollup trójstronny podczas tegorocznych targów RemaDays Warsaw 2020. Umieściliśmy go na rogu stoiska, dzięki czemu odwiedzający widzieli naszą reklamę z różnych perspektyw. 

Jeśli potrzebujesz innego rodzaju rollupów, pamiętaj, że w GLOBART Print możemy zamówić dowolny rodzaj nośnika i zamontować do nich nasze wydruki. Nasi doradcy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru!  

 

EnglishGermanPoland