Bramki antykradzieżowe są nieodłącznym elementem wyposażenia wielu sklepów, szczególnie tych o większej powierzchni. I chociaż sensomaty nie kojarzą się z niczym przyjemnym, to zawsze możemy złagodzić ich charakter, na przykład poprzez nakładki. Dodatkowym plusem tego rozwiązania jest fakt, że zyskujemy atrakcyjne miejsce do ekspozycji naszej reklamy.

Bramki antykradzieżowe witają klientów i są pierwszą rzeczą, jaką widzą oni przy wejściu do sklepu. Warto więc zadbać, aby przyciągały wzrok i informowały, na przykład o promocjach czy nowej kolekcji. W ten sposób mamy także szansę skupić uwagę konsumentów jeszcze wcześniej – gdy przechadzają się ulicą czy alejkami galerii handlowej. Tym samym zwiększamy prawdopodobieństwo, że więcej osób skorzysta z naszej oferty.

Co ważne, nakładki w żaden sposób nie zakłócają pracy sensomatów. Można więc je stosować bez obawy o zmniejszenie czułości tych urządzeń.

 

Nakładki na bramki antykradzieżowe – z czego są wykonane?      

W GLOBART Print nakładki na bramki antykradzieżowe drukujemy na materiale o nazwie Arktika. To wielowarstwowy, powlekany karton graficzny z białym spodem, który charakteryzuje się dobrą sztywnością oraz wytrzymałością.  

To rozwiązanie jest bardzo eko, ponieważ zużyty materiał możemy poddać recyklingowi. Dzięki temu dbamy o środowisko naturalne i nie produkujemy zbędnych odpadów. To ważne, tym bardziej gdy chcemy często wymieniać swoją reklamę i aktualizować wygląd sensomatów. 

Najpopularniejszy rozmiar nakładek to 140×200, czyli tyle, ile jest potrzebne do zakrycia standardowej bramki antykradzieżowej. Drukujemy je w dwóch technologiach: UV LED oraz LATEX. Czym się między sobą różnią?

 

Nakładki na bramki sklepowe drukowane w technologii UV LED

UV LED to jedna z najnowocześniejszych metod druku, pozwalająca uzyskać nasycone, trwałe kolory, wyraziste kształty oraz wręcz fotograficzną jakość obrazu. Dzięki niej otrzymujemy estetyczną reklamę, na której możemy wyeksponować ciekawą grafikę, pełną detali i barw. 

Swoje wyjątkowe właściwości technologia ta zawdzięcza utwardzeniu tuszu poprzez światło ultrafioletowe. W wyniku tego procesu na powierzchni kartonu tworzy się cienka warstwa tworzywa sztucznego, która wykazuje dużą odporność na czynniki zewnętrzne czy blaknięcie. 

 

Druk ekologiczny – idealny w zamkniętych pomieszczeniach 

Drugą technologią, w której drukujemy grafiki na nakładki antykradzieżowe, jest LATEX. W tej metodzie zadruku dokonuje się na specjalnej folii, którą następnie wyklejamy na kartonie. 

Technologia lateksowa jest kolejnym ekologicznym rozwiązaniem w produkcji nakładek, ponieważ wykorzystuje atramenty produkowane na bazie wody. W ten sposób otrzymujemy bezwonny wydruk, dobrze nadający się do użytku w zamkniętych pomieszczeniach. Ponadto podczas całego procesu nie emituje się szkodliwych substancji, co jest ważne nie tylko w kontekście klientów, ale także naszych pracowników. Podobnie, jak LED UV, także LATEX gwarantuje nam wysokie nasycenie kolorów, idealne wyeksponowanie kształtów oraz trwałość grafiki. 

Jedna z naszych maszyn HP LATEX

Wybór odpowiedniej technologii uzależniony jest wyłącznie od naszych potrzeb. Jeśli potrzebujesz profesjonalnie wykonanej nakładki na bramki sprzedażowe, skontaktuj się z nami. Doradcy GLOBART Print pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję i przygotują ofertę skrojoną do Twoich wymagań. 

EnglishGermanPoland