W poprzednim wpisie przedstawiliśmy Wam naszą nową ofertę środków ochrony osobistej i preparatów antybakteryjnych do dłoni. Dzisiaj chcemy zaprezentować dwa środki dezynfekcyjne, które służą do czyszczenia różnych powierzchni i przedmiotów, w tym sprzętów medycznych. Ich użycie pozwala zapewnić bezpieczeństwo i ogranicza ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów, bakterii oraz grzybów.

W obecnej sytuacji wiele firm i instytucji jest zobowiązanych do regularnej dezynfekcji pomieszczeń oraz wszystkich kluczowych elementów wyposażenia w użytkowanych przez siebie budynkach. Najbardziej newralgicznymi punktami są: klamki, poręcze, przyciski, włączniki oraz blaty. To właśnie one są dotykane przez największą liczbę osób i mogą gromadzić na swojej powierzchni miliony bakterii, wirusów oraz innych potencjalnie niebezpiecznych drobnoustrojów. 

 

Płyn Silver – środek dezynfekcyjny, antybakteryjny i antywirusowy

Płyn Silver przeznaczony jest do dezynfekcji ścian, kontenerów, przyborów kuchennych, podłóg w obiektach publicznych oraz prywatnych. Służy także do odgrzybiania systemów klimatyzacyjnych oraz usuwania pleśni. Jego uniwersalny charakter sprawia, że dobrze sprawdzi się w większości firm, restauracji, sklepów, biur, zakładów pracy, a nawet w zwykłych  domach. 

W składzie płynu Silver znajdują się dwie substancje czynne – nadtlenek wodoru oraz srebro. To właśnie one silnie oddziałują na drobnoustroje, uszkadzając ich strukturę. 

Dostępne pojemności – 1 l lub 5 l

Mediseptol H – płyn medyczny do zadań specjalnych

Mediseptol H to preparat przeznaczony do dezynfekcji powierzchni tzw. nieinwazyjnych wyrobów medycznych, takich jak: aparatura medyczna, łóżka i fotele zabiegowe, sprzęt rehabilitacyjny, szafki pacjenta, poręcze łóżek szpitalnych, blaty stołów medycznych i elementy sprzętu medycznego.

Do tej listy można dodać także klamki, pulpity, wyroby ze szkła i porcelany i inne powierzchnie odporne na działanie alkoholi. Dzięki wygodnemu spryskiwaczowi polecany jest wyjątkowo do szybkiej dezynfekcji małych i trudno dostępnych elementów sprzętu medycznego.

Butelka 1 l z wygodnym spryskiwaczem

***

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą płynów do dezynfekcji, zachęcamy do kontaktu: tel. 537 005 551, e-mail m.chiszko@globartprint.pl.

Przy większych zamówieniach przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.

Sprawdź także nasz wpis o żelach do czyszczenia rąk, maseczkach, przyłbicach i rękawiczkach. (link)

EnglishGermanPoland