Pandemia koronawirusa spowodowała, że przykładamy dużo większą uwagę do czystości miejsc pracy oraz przestrzeni publicznych. Globart postanowił więc rozszerzyć swoją ofertę o preparaty dezynfekcyjne oraz środki ochrony osobistej. W tym wpisie przedstawiamy nasze maseczki ochronne, żele i płyny do mycia rąk, rękawice jednorazowe oraz przyłbice – czyli produkty, które są niezbędne, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim pracownikom. 

Środki ochrony indywidualnej ograniczają ryzyko bezpośredniego kontaktu z drobnoustrojami chorobotwórczymi. Sprawdzą się szczególnie w większych skupiskach ludzi, np. w pracy, na ulicy, w sklepach, urzędach czy pojazdach komunikacji miejskiej. Co oferujemy naszym klientom?

 

Żele antybakteryjne do mycia rąk

Regularne mycie dłoni to podstawowa metoda walki z rozprzestrzenianiem się bakterii i wirusów. Skuteczną dezynfekcję skóry najlepiej przeprowadzać przy użyciu żeli antybakteryjnych – także wtedy, gdy nie mamy dostępu do bieżącej wody. My polecamy szczególnie:

  • Sterillhand – specjalistyczny alkoholowy preparat do dezynfekcji rąk, przeznaczony specjalnie dla osób pracujących w miejscach, w których konieczne jest zachowanie najwyższych standardów higienicznych – placówkach służby zdrowia, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, gabinetach weterynaryjnych, klubach fitness, siłowniach czy placówkach oświaty. 

Sterillhand dostępny jest w dwóch pojemnościach – 0,5 l oraz 5 l

  • Żel Ag – pozwala na oczyszczenie rąk bez wody i mydła. Doskonale sprawdzi się więc w biurach, zakładach pracy czy sklepach. W swoim składzie zawiera dodatek monojonowego srebra, które skutecznie niszczy wirusy, bakterie oraz inne drobnoustroje. 

Butelka 400 ml

  • Żel antybakteryjny TOPVET – podobnie, jak poprzednia propozycja, także i ten preparat  nie wymaga użycia wody. Dzięki 62% zawartości alkoholu, żel działa zabójczo na bakterie oraz wirusy, uszkadzając ich strukturę. Szybkość wchłaniania jest jego dodatkowym atutem. Wystarczy wycisnąć ok. 2 ml środka na dłonie i dokładnie rozprowadzić. 

Topvet można zamówić w dwóch pojemnościach – 100 ml oraz 400 ml

 

Maseczki ochronne 

Zadaniem maseczki ochronnej jest ograniczenie wydostawania się wydzieliny z ust i nosa, a tym samym przenoszenia cząsteczek wirusa na inne osoby czy przedmioty. W naszej ofercie znajdują się:

  • Maseczki ochronne Orange Pharma – to jednorazowe maseczki medyczne, zawierające aż 4 warstwy, które stanowią dobrą barierę ochronną. Wygodna gumka pozwala na szybkie nakładanie i zdejmowanie ich z twarzy. Skuteczność filtracji bakteryjnej wynosi (BFE) ≥ 98,7%.

Maseczki jednorazowe z czterema warstwami

  • Maseczki ochronne Face Mask – to nasza druga propozycja jednorazowych maseczek medycznych. Trzy warstwy specjalistycznego materiału to gwarancja bezpieczeństwa oraz swobodnego oddechu. 

Rękawiczki jednorazowe

Dłonie to jeden ze słabszych punktów na naszym ciele, za pośrednictwem którego możemy zakazić się wirusem. I choć skóra sama w sobie jest barierą, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że przez przypadkowe dotykanie twarzy przeniesiemy drobnoustroje w okolice ust, nosa czy oczu. Założenie rękawiczek pomaga ograniczyć ten odruch, a ich prawidłowe zdjęcie minimalizuje ryzyko, że pozostawimy na dłoniach jakieś cząsteczki wirusa. 

W Globart nasi klienci mają do wyboru rękawiczki jednorazowe nitrylowe oraz lateksowe. Oba typy dostępne są w różnych rozmiarach – od S do L. 

 

Przyłbica ochronna 

Przyłbica to kolejny sposób na osłonięcie twarzy. Co ważne, w przestrzeni publicznej z powodzeniem może nam zastąpić maseczkę. Szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku osób, które źle znoszą bezpośrednie zakrywanie ust i nosa. Ochrona oczu jest dodatkowym atutem przyłbic. 

Nasze przyłbice ochronne wykonane są z wytrzymałego materiału, mogą być więc używane i dezynfekowane wielokrotnie, bez obaw o uszkodzenie ich konstrukcji.

***

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą środków ochrony indywidualnej, zachęcamy do kontaktu: tel. 537 005 551, e-mail m.chiszko@globartprint.pl.

Przy większych zamówieniach przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.

Sprawdź także nasz wpis o środkach dezynfekcyjnych. (link)

EnglishGermanPoland